Kto będzie następny

Pojawia się pytanie czy znajdzie się sportowiec, który będzie potrafił w tak znaczący jak Michael Schumacher sposób zaistnieć na torach Formuły 1? Czy jeszcze w historii tego sportu będzie ktoś, kto dorówna jemu zarówno zdolnościami jak i wynikami sportowymi? Zapewne czas pokaże. Rośnie przecież nowe pokolenie młodych ludzi, którzy wdzierają się na tory F1 i zaczynają tam swoją karierę. My, jako kibice, bardziej lub mniej zaangażowani, w wyścigi samochodowe życzymy sobie i innym, wielu ciekawych przeżyć związanych z relacjami z wyścigów samochodowych.

Czekamy na tą nutkę adrenaliny i emocji związanych z rywalizacją. Pragniemy także, aby zawodnicy zawsze bezpiecznie dojechali do mety, czego im życzymy z całego serca, i chcemy uczestniczyć w ich sukcesach. Sukcesem jest przecież nie tylko dla samego zawodnika zdobycie Pucharu Mistrza Świata Formuły 1, jest to także wielkie święto jego ekipy, sponsorów, konstruktorów i wszystkich kibiców.

Wiemy, że każdy kolejny rok pozwoli na wzniesienie tegoż pucharu przez człowieka, który w trakcie całego sezonu osiągał najlepsze wyniki. Także i my, pośrednio będziemy uczestnikami tegoż wydarzenia. Powodzenia!.