Mała łazienka

wieszaki na ubrania

Decydując się na zamieszkanie w kawalerce musisz wyrzec się wielu rzeczy. Zwykle dużego łóżka, stołu do jadalni z kompletem krzeseł, bardzo dużej biblioteki.

Ograniczenia dotyczą również łazienki, która zwykle w tego typu mieszkaniach jest bardzo niewielkich rozmiarów. Dlatego raczej musisz zapomnieć o ogromnej wannie z hydromasażem i zastanowić się, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń estetycznie i funkcjonalnie.

Warto łączyć funkcjonalności w łazience. Na przykład zastanów się nad zakupem umywalki, którą da się obudować szafką – tam będzie idealne miejsce dla środków czystości.

Warto zrobić także wąską półkę wzdłuż całej ściany – drewnianą lub metalową, ewentualnie stworzyć uskok w ścianie obudowany glazurą. Tam mogą zamieszkać kosmetyki i artykuły higieniczne.

Jeśli chodzi o artykuły, których nie używasz na co dzień – zapas proszku do prania, czy papieru toaletowego, to idealnie sprawdzi się szafka zawieszona wysoko nad pod sufitem. Pamiętaj tylko, by była na tyle wysoko, by nie stwarzać niebezpieczeństwa zahaczenia głową.

http://www.iggbaseny.pl/lp/zadaszenia-basenow