Taki facet, jaki samochód

Na temat relacji samochodu z różnymi atrybutami męskości krąży wiele legend. Czy któreś z nich są prawdziwe? Trudno odpowiedzieć na to pytanie bez badań zakrojonych na szeroką skalę.

Co jednak można powiedzieć z całą pewnością to tyle, że samochód mówi coś o właścicielu. Niekoniecznie musi to dotyczyć marki czy konkretnego typu nadwozia – no chyba, że jeździsz autem typowo rodzinnym.

Ważniejsze jest jednak to, w jakim stanie znajduje się Twój samochód. Oczywiście jeśli jeździsz nowym Porsche to prawdopodobnie masz więcej pieniędzy niż właściciel Tico.

Jednak to tylko informacja na temat Twojego stanu portfela. Jeśli ktoś będzie chciał Cię ocenić patrząc na samochód, raczej zwróci uwagę na to, czy auto jest zadbane.

Dobre wrażenie na znajomych i płci przeciwnej możesz zrobić w każdym aucie – jeśli tylko odpowiednio o nie zadbasz. A może chcesz pokazać nieco ekstrawagancji? Nie musisz zbierać pieniędzy na żadne zabytkowe auto czy takie, które jest sprzedawane w ilości tysiąca sztuk na całym świecie.

Odrobina kreatywnego tuningu wystarczy, by nawet stary Punto robił niesamowite wrażenie.