Trochę słońca nie zaszkodzi

Nie ulega wątpliwości, że kobiety nieustannie dbają o swoją sylwetkę oraz cerę. Stosują liczne zabiegi upiększające, wmasowują specjalistyczne preparaty. Dzięki temu mogą czuć się dobrze w swojej skórze i cieszyć się nienagannym wyglądem. Niemniej jednak każda z pań ma swoje chwile słabości, które czasem potrafią wyprowadzić z równowagi.

Szczególnie po zimie zmagamy się z niechcianymi kilogramami, ale też niezadowalającym stanem cery. Dlatego też wiosną robimy wszystko, aby temu zaradzić. W pierwszej kolejności skupiamy się na zabiegach domowych oraz w gabinecie kosmetycznym. Wiele pań sięga po inne bardziej naturalne środki.

Dość popularnym jest opalanie buzi w pierwszych promieniach słońca. Jednak w tym wypadku nie jest to do końca odpowiednie zachowanie. Owszem w pierwszym momencie skóra prezentuje się ładnie, jednak bardzo szybko zaczynają pojawiać się niechciane defekty. Poza tym opalona skóra jest przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów w gabinecie, zatem z opalaniem warto poczekać do lata.