Uśmiechnij się na drodze

Wielu kierowców narzeka na styl i kulturę jazdy na polskich drogach. Zarówno w przypadku kierujących pojazdami jak i pieszych. Możesz starać się to zmienić za pomocą jednego, małego gadżetu, który wywoła uśmiech na twarzy innych na drodze. Mowa tu o odpowiedniku mrugnięcia światłami awaryjnymi w podziękowaniu dla kogoś, kto wpuścił cię na swój pas lub pozwolił bezproblemowo wyjechać z drogi podporządkowanej.

Możesz zamontować w swoim aucie uśmiechniętą buźkę ułożoną z LEDów, którą będziesz uruchamiał zamiast świateł awaryjnych. Gadżet można zakupić w sieci za kilkadziesiąt złotych. Montuje się go za pomocą rzepów na zagłówkach tylnej kanapy. Umieszczenie go jest dziecinnie proste.

Zasilany jest z gniazda zapalniczki a długi i cienki kabel umożliwia schowanie go we wszelkich szczelinach obok foteli tak, że przewód zupełnie nie jest widoczny. Nie jest to szczególnie popularne akcesorium na naszych drogach, więc możesz wyróżnić się oryginalnością i poczuciem humoru. Przełącznik umieszczony jest obok gniazda zapalniczki, więc nie sprawia trudności w obsłudze. Tak niepozorne urządzenie może poprawić innym kierowcom dzień i skłonić do większej empatii na drogach.